Mobilní domek Lavaro House Amanda Nr.143 je klasickým mobilním domkem, jen v trochu jiném provedení. Nezvyklý design je umocněn obložením fasády půlkulatými palubkami, které jsou namořeny do tmavě hnědé barvy. K tomuto celkovému, tmavě hnědému vzhledu ladí i okna a dveře v ještě tmavší barvě. Střecha domečku je sedlová a je pokrytá tmavě šedou střešní krytinou.

Usazování mobilheimu

Domek má dva vstupy. Jeden vstup tvoří klasické dveře, a tím druhým je francouzské okno vedoucí přímo z obývacího prostoru. To umožní domek napojit na venkovní verandu, která se tak může stát v pěkném počasí, místem pro příjemný oběd, nebo relaxaci. Domek Lavaro House Amanda Nr.143 má celkovou plochu 48 metrů čtverečních. Šířka domku jsou plné 4 metry, což umožní v interiéru přizpůsobit místnosti k pohodlnějšímu obývání. Na délku má domek 12 metrů. Je to docela dostačující délka. Interiér domku je, jak již bylo uvedeno, je ve světlém dřevě. Opět tento detail umocňuje pocit nějaké lesní chaty.

Domek Lavaro House Amanda Nr.143 v Ostravě Lavarohouse se prodává jako kompletně vybavený. Má plovoucí podlahy, elektrický bojler, elektrické přímotopy. V oknech jsou namontovány praktické sítě proti hmyzu a také venkovní rolety, které přispívají ke zvýšení bezpečnosti domku před různými vykutálenci.

Moderní kuchyně

V domku najdete rovněž plně vybavenou koupelnu. Moderní sprchovací kout, samostatné umyvadlo, splachovací WC. Koupelna je vybavena automatickou pračkou. Taktéž je plně vybavena kuchyně. Rozměrná kuchyňská linka určitě umožní pohodlné vaření i pečení. Sporák s troubou je již instalován. Taktéž se dům dodává s vysokou lednicí s mrazákem. Pro větší pohodlí i úsporu vody je instalovaná myčka nádobí. Kromě zařizovacích předmětů je dům Lavaro House Amanda Nr.143 vybaven i veškerým potřebným nábytkem. Je zde sedací souprava, konferenční stolek, jídelní stůl i židle. V ložnicích jsou nastěhovány pohodlné postele a skříně. Domek stačí pouze ustavit, napojit a můžete v něm bydlet.