se et=UTF-8″>

Když se zjara oteplí, každý to kvituje s povděkem. Jenže když pak nastane léto a příjemné teplo se změní nejednou v přímo nesnesitelný žár, to už je jiná. To už si nikdo nechválí a každý naopak hledá způsob, jak se před onou výhní chránit, kam se skrýt.
Někdo si nalezne způsob, jak se ochladit, snadno, jiný hůře. To záleží na tom, kde takový člověk žije a jaké má každodenní povinnosti.

dva ve sprše

Ten, kdo musí chodit do práce nebo setrvávat v panelovém domě, si nejednou zoufá, protože nemá výhodu, již někomu jinému skýtá rodinný domek se zahradou.
Na takové zahradě se totiž dá postavit i bazén nebo v úspornějším případě alespoň solární sprcha. A ten, kdo si může služeb solární sprchy užívat, se věru má.
Stačí ji totiž jenom postavit na vhodné volné prostranství, což je díky podstavci možné kdekoliv, vystavit ji slunečnímu svitu a pak už se jenom sprchovat, kdykoliv to jejímu majiteli nebo jeho hostům přijde na mysl.
V takového sprše se totiž voda ohřeje přičiněním slunečních paprsků sama, není třeba spotřebovávat jakoukoliv energii pro její ohřev. A stačí tak vlastně jenom kvalitní zdroj vody, aby tato spolehlivě sloužila svému účelu.
Každý se pod ní může zchladit, každého tato může očistit třeba před vstupem do bazénu nebo ho následně zbavit zbytků chlórované bazénové vody na těle, jež vysouší pokožku.

sprcha pod oblaky

A tak by si měl takovou sprchu postavit každý, kdo má kousek pozemku. Dokáže to hravě, protože je v balení vše, co je k její instalaci zapotřebí, a dát to dohromady by svedli i Pat a Mat.
Protože není jediný důvod, proč by se našinec musel zbytečně potit, proč by na sobě měl dnem i nocí cítit nepříjemný lepkavý pot. Když stačí poslat jednoduchou objednávku a pak už se jenom sprchovat a sprchovat. Dost možná před zraky závidějících sousedů či kolemjdoucích, kteří si ji z nějakého důvodu dosud nesehnali.