Byl by to skutečně zázrak, kdyby se doma nic nepokazilo a všechno fungovalo na sto procent. Realita je ovšem zcela jiná a den co den se mnozí z vás musí potýkat s tím, že je potřeba, aby se něco opravilo a pokud možno – hned! V případě, že nemáte moc času nebo nejste sami schopni si poradit s něčím, čemu nerozumíte, neváhejte se spolehnout na pomoc instalatérů Praha.
Tým profesionálů se postará o všechny nehody, které se vám doma staly a současně je vyřeší tak, jak byste to vy sami nezvládli.

instalatérské služby

Akutní práce vyřeší okamžitě!

Takzvanýhavarijní servis, kdy se vám doma stane nehoda, která je neodkladná a vyžaduje okamžitou opravu, vám naši instalatéři přijdou opravit v momentě, kdy zavoláte. Nezáleží tedy na tom, jestli je brzy ráno nebo noc, servis funguje po dobu 24 hodin, co jistě oceníte v případě, že se bude jednat o nevyhnutelnou pomoc.

  • Týká se to převážně prasklého vodovodního potrubí, ucpané nebo prasklé kanalizace a podobně.

Rychlý příjezd a služby profíků

Spolehněte se na to, že v okamžiku, kdy zavoláte, se budeme snažit přijít k vám domů – v co nejkratší dobu. Dbáme na kvalitu rychlého příjezdu a rovněž i práce, z toho důvodu máme po ruce tým profesionálů, kteří se zabývají i zednickými pracemi. Pokud si tedy potřebujete najít tým stavebníků, my vám poskytneme instalatérské služby i s lidmi, kteří pracují v dané oblasti.

údržbář

  • Plynaři, elektrikáři, topenáři nebo zedníci, jsou připraveni kdykoliv pomoci, takže si nemusíte dělat starosti s dalším telefonováním a hledáním lidí v různých odvětví.

Neváhejte zbytečně dlouho a svěřte nám do rukou opravy, na které sami nestačíte a chcete, aby byly udělané nanejvýš dobře.Kvalita a záruka dobře odvedené práce jsou něčím, na co si opravdu zakládáme a tak si můžete být jistí, že vás náš servis nezklame v žádném ohledu. Zavolejte na naši nonstop pohotovost a my se postaráme o to, aby byl váš problém minulostí.