Vždycky jsem chtěla dělat něco, co bude mít smysl pro mě a co mě taky bude bavit. Celý život jsem vždycky chtěla něco vyrábět, aby to dávalo smysl. A proto jsem si řekla, že kdybych někdy měla studovat, tak by to byl inženýr. A řekla jsem si, že kdybych někdy projektovala a stavěla domy, že by se mi splnil sen. Jenomže jak už to, tak bývá, tak se mi tento sen vůbec nesplnil. A dvakrát mě nevzali vůbec na technickou univerzitu, ani jsem si neudělala žádný titul, protože se mi bohužel studovně nedařilo. Nemohla jsem se do studia pořádně dostat, takže jsem měla obrovskou smůlu, která mě dodnes mrzí.

Můj sen je pěkný dům.

Nakonec to ale dopadlo tak, že jsem sice farmaceut, práce mě baví, ale mrzí mě, že se mi nesplnil můj velký sen, že nemohu rodinné domy projektovat. A právě projekty rodinných domů jsou opravdu pěkné, protože takhle tím děláte rodiny šťastnější. Rodina si u vás může vybrat nějaký projekt na rodinný dům, který se jim bude líbit. Anebo každá rodina si může jenom tak na oko navrhnout nějaký svůj projekt, který potom s vámi projedná a domluvíte se, jestli by to tak mohlo být. Samozřejmě, že inženýr má to hlavní slovo. A pokud i vás by zajímaly projekty rodinných domů, tak se podívejte na webové stránky enerdomy.cz, kde najdete různé projekty a další informace o rodinných domech a projektech a dalších domech nebo bungalovů.

Líbí se mi řadové domy.

A já jsem byla velice překvapená, když jsem zjistila, že projekty rodinných domů jsou opravdu skvělé a jsou taky hodně žádané. Mně se opravdu všechno líbilo a řekla jsem si, že mnoho lidí bude spokojených, když všechna práce bude dělaná opravdu poctivě a s láskou. Mnoho lidí chce také skvělé rodinné domy a různé projekty, které budou ale samozřejmě kvalitní. A kdybych měla dost peněz, tak bych si taky nechala udělat nějaký skvělý projekt na rodinný dům. Moc bych si ho přála, ale u nás v rodině nikdy nikdo neměl dost peněz, aby si splnil sen. Možná někdy v budoucnu.