Budete pro vaši firmu objednávat promo dárky? Pokud sázíte na reklamní textil Promotextile, nemůžete šlápnout vedle. Reklamní tričko nebo polokošile s názvem vaší firmy bude určitě nejvhodnějším dárkem pro vaše obchodní partnery, pokud se i vy ve vaší kanceláři, či na prodejně obléknete do firemních triček, budete dávat najevo, že se ke své firmě hrdě hlásíte. Reklamní textil je prostě nejlepším řešením.

kšiltovka

Nejobvyklejším reklamním textilem je tričko. Trička nosíme všichni, jsou praktická a pohodlná. Pokud bychom chtěli o třídu výš, pořídíme reklamní polokošile, ty se svým límečkem budou působit elegantněji. Ale reklamní textil není pouze o tričkách. Mohou to být i drobné promo dárečky, třeba tašky nebo kšiltovky s potiskem vaší firmy. Na kšiltovku by se výborně hodila výšivka, bude lepší a výraznější než potisk. Velikou oblibu mezi reklamním textilem má i fleecová vesta, jedná se opravdu o velice praktický kousek textilu. Můžeme zmínit i mikiny ze stejného materiálu.

tričko reklamní

A dostáváme se k velice neotřelému textilnímu promo dárku. Jde o froté osušky a ručníky. Představte si, že máte třeba koupelnové studio, jakým lepším dárečkem potěšit svého zákazníka, než takovým ručníkem s logem vašeho studia. Pro hotely a penziony je tato nabídka přímo jako dělaná. Pokud se budou hosté několikrát za den utírat vaším ručníkem s logem hotýlku, určitě si dobře zapamatují, kde se o ně tak skvěle starali a opět se k vám vrátí.

Všechen textil se nabízí ve skvělé kvalitě, jistě budete spokojeni a nemusíte si dělat starosti ani se samotným potiskem, nebo výšivkou. Internetový obchod totiž zajišťuje i potisky a vyšívání. Takže vše v jedné objednávce, která se bude ihned zpracovávat. Po registraci a přihlášení můžete rovnou objednávat. Reklamní textil je skvělá volba, budete vy, nebo vaši zákazníci chodícím plakátem, který každého na vaši firmu upozorní.