Zažijte pohádkovou svatbu

Svatební přípravy mohou být někdy pěkná fuška. Je třeba zařídit spoustu věci, některé s velkým předstihem. Nejen z těchto důvodů je dobré začít s přípravami co nejdříve. Ovšem s čím začít jako první? Některé páry zvolí svatební agenturu a nechají plánování a zařizování všech důležitých věcí na příslušném svatebním koordinátorovi. Pokud se však rozhodne vše zařídit sami, zde je pár tipů, na které rozhodně při plánování nesmíte zapomenout.

svatební tanec

Celý proces začíná rozesláním svatebního oznámení, kterým dáváte oficiálně svým blízkým vědět, že jste se s partnerem rozhodli vstoupit do svazku manželského a je to rovněž oficiální pozvání na svatbu. Někteří snoubenci poté ještě pár týdnů před svatbou posílají pozvání ke svatebnímu stolu. Dále si dejte záležet na výběru místa, kde se vaše svatba bude konat, a s rezervací neotálejte, jelikož na některé lokace je čekací doba i v řadě let.

Svatební menu http://www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-V-T-24189/ je také důležitým bodem celých příprav. Zvolit můžete buď klasické pokrmy jako je například svíčková a šunková rolka. Je vhodné rovněž zvážit variantu možnosti výběru z dvou až tří jídel, tak si každý host zvolí, na co má zrovna chuť. V pozdějších hodinách je také možné připravit pro hosty raut. Na svatební tabuli je také vhodné rozložit svatební tiskoviny, kde lze zveřejnit například program celého svatebního dne. Díky tomu budou hosté informování a nic nepromeškají.

focení svatby

Na výběru fotografa si dejte záležet a sdělte mu svou představu o tom, jak by měly výsledné fotografie vypadat. Fotokoutek svatba rekvizity Photobox? Ano! Oživte svou svatbu fotokoutkem navíc je to také skvělá forma zábavy, jelikož fotky lze ozvláštnit různými rekvizitami. Díky nim budou fotografie vtipné a o legraci jistě také nouze nebude. Hosté si navíc budou moci odnést hotové fotografie ihned domů a budou mít na vaši svatbu krásnou památku.