Blíží se horké léto a vy delší dobu přemýšlíte, že si pořídíte zahradní bazén. Konečně si i vy budete moci užívat osvěžení kdykoli se vám zlíbí a nebudete odkázáni na veřejná koupaliště, rybníky či známé. Správná volba. Ovšem pořídit si bazén není jen tak. Doporučuji si k němu pořídit ještě pár nezbytností, které vám ulehčí péči o něj a zvýší komfort užívání.

čistič

V první řadě jde o různé filtrace, plachty a folie nebo nejrůznější chemické přípravky. Bez nich se provoz bazénu neobejde. Pomáhají udržovat vodu v bezvadné kvalitě a čistotě a vždy vhodnou pro koupání.

Pak jsou tu ale ještě další nezbytnosti, o kterých určitě zapřemýšlejte. Řadí se sem například vysavače, solární sprchy, teploměry, síťky, kartáče a teleskopické tyče, dávkovače, drobnosti v podobě různých spojek na hadice a mnoho dalšího.

· Vysavače můžete vybírat automatické nebo ruční. Ulehčí práci v případě, že se ve vodě usadí nečistoty. Dokáží vysát i usazeniny na nepřístupných místech, v rozích či u schůdků.

· Dávkovače na chemické přípravky, zejména plováky, usnadní manipulaci a zajistí rovnoměrné rozložení přípravku do celého vodního prostředí. Pak stačí umístit třeba tabletu, která se postupně rozpouští. Tím, jak je plovák unášen po vodní hladině, je přípravek rovnoměrně dávkován po celém objemu vody, vy se tedy o nic starat nemusíte.

· Solární sprchy vám dopřejí očistu i osvěžení venku v přírodě během letních dní a užijí je i majitelé chatek, kteří jinak nemají přístup k teplé vodě.

· Teleskopické tyče jsou perfektní v tom, že je lze podle potřeby prodlužovat a zmenšovat. Slouží především k manipulaci se síťkami či kartáči. Nemusíte se nikam pracně a nebezpečně natahovat, stačí podle potřeby zvětšit tyč do požadované délky a je to.

teploměr

· Díky teploměrům zase vždy bezpečně zjistíte aktuální teplotu v bazénu a ušetříte si tak šok při skoku do příliš studené vody.
Kompletní nabídka bazénového příslušenství https://eshop.techneco.eu/Bazenove-prislusenstvi vás jistě potěší a určitě si vyberete to vhodné pro vás.