malé dítě, holčička, fialová čelenka

Pro své děťátko máte nachystáno mnoho oblečení, od ponožek po čepičky. Spoustu tepláčků, triček, mikin a všeho možného. To jsou však věci na běžné nošení. Pak jsou ještě události, které si žádají něco speciálního.

Rodinné oslavy, návštěvy nebo fotografování. Při těchto událostech obyčejné oblečení nestačí, zde musíte mít něco jedinečného, co vynikne. Jedno však musí mít všechno oblečení společné, musí být kvalitní a pohodlné.

Pohodlí a skvělý střih jsou samozřejmé

Pohodlí je pro malé děti velmi důležité. Jsou ještě velmi citlivé a reagují na každý podnět. I pokožka je ještě velmi jemná, proto je potřeba kvalitní a měkký materiál, aby nedošlo jejímu podráždění.

Rozhlédněte se v naší nabídce originálních body pro kojence https://www.kojeneckeobleceni.cz/Originalni-body-c59_0_1.htm. Určitě si vyberete. Máme něco pro každou příležitost, která vás napadne. Vtipných body není nikdy dost, ať už jde pouze o motiv nebo i nápis.

Mezi nejžádanější kousky pak patří bezpochyby body k prvním narozeninám, to je pro většinu rodičů zlomová událost. Malému miminku je totiž už celý rok a na to se nesmí zapomenout.

Nejlepší památka na první narozeniny

Originální body k prvním narozeninám tak budou vypadat skvěle nejen na fotce, ale poslouží i jako hmatatelná památka v dospělosti.
Kvalita našeho oblečení je nesporná, jedná se o stoprocentní bavlnu. Samozřejmostí je i kvalitní střih, který bude děťátku dokonale sedět a nikde ho nebude omezovat nebo škrtit. Naše body se nemusíte bát vyprat, výroba, včetně potisku, je opravdu precizní a barvy vydrží i častější praní.

A víte, co ještě je na těchto body jedinečné? Všechny nápisy jsou české, to už se v záplavě zahraničních výrobků málo vidí a je to škoda. Neváhejte si vybrat z naší nabídky. K dispozici je toho dost.
· Body s krátkým rukávem
· Body s dlouhým rukávem
. Letní overaly

palma, moře, pláž, žena, dítě