Upravený a pěstěný zevnějšek. Téměř nenajdete profesi, při které byste nemuseli dbát o svůj vzhled. A i když nepřicházíte s klienty, zákazníky, či obchodními partnery do styku každý den, rozhodně o svůj zevnějšek musíte pravidelně pečovat.

červené nehtíky

Základem je samozřejmě vhodně zvolený účes, který nebude znamenat dlouhou úpravu v domácím prostředí a jednoduché líčení, které vám vydrží po celý den. V takovém případě pro vás bude ranní příprava před odchodem do zaměstnání znamenat jen několik málo minut. Pro zaměstnanou ženu, která ráno musí ještě zavézt děti do školy je samozřejmostí, že každá minuta navíc je velmi cenná komodita. Líčení a účes už máte hotový a v tom se zadíváte na vaše ruce. Ale ne! Oloupané konečky!

U běžných laků na nehty se vám lak začne olupovat už za dva nebo tři dny, a to dokonce i u velmi kvalitních značek laků na nehty. Ale kde má zaměstnaná žena hledat čas na úpravu nehtů několikrát do týdne? A nehezkých rukou si všimne opravu každý!

Oblékněte vaše ruce ne na několik dní, ale na dlouhé týdny! Gel laky do uv lampy vám to umožní. Jejich použití je velmi snadné a vytvrdnutí v lampě vám zaručí, že se na barvu a celistvost laku budete moci spolehnout po několik týdnů, a to i v případě, že jsou vaše ruce během dne velmi namáhané. Oloupané konečky už se vás nikdy nebudou týkat, nové lakování budete provádět až ve chvíli, kdy nehet povyroste a začne na vás vykukovat nehtové lůžko. Hrozba neupravených rukou tak bude přicházet zespod nehtu, nikoliv od nevkusných popraskaných konečků.

barevné laky

Vybrat si můžete z celé palety módních barev, včetně nejnovějších trendů a pro ty odvážné je v nabídce i výrazné zdobení! Lakujte nehty jednou za několik týdnů a ne dnů! Vždy bude váš zevnějšek působit elegantním a upraveným dojmem, když se kromě účesu a líčení postaráte i o vaše ruce.