Každá oslava, na které jsou hlavními aktéry děti, vyžaduje od organizátorů dokonale promyšlený program. Děti, jak známo, jsou velmi náročnou klientelou, která umí dát velmi rychle najevo svoji nespokojenost s probíhajícím děním v rámci oslavy. A tak se může často stát, že tomuto dění jednoduše přestanou věnovat pozornost, což zamrzí samozřejmě dospělé, kteří vše připravovali s nejlepším úmyslem. Pokud se tedy chystáte v letošním roce připravovat kupříkladu dětský den, rozloučení se školním rokem, narozeninovou párty, karneval a jiné podobné akce, vřele doporučujeme využít nabídku kouzelníka pro děti, který se v okamžiku stane miláčkem publika!
Kouzelnický klobouk s králíkem a hůlkou
Co vám tedy toto dvaceti pěti, až šedesátiminutové vystoupení tohoto mladého kreativního umělce nabízí?
• ZÁBAVNÉ MODELOVÁNÍ ZVÍŘÁTEK Z BALÓNKŮ
V tomto zhruba půlhodinovém programu se dětské publikum ocitne v říši i zvířátek, jež v mžiku a na přání dětí vycházejí ze šikovných rukou umělce, který celou akci také vtipně moderuje a zároveň vyzývá malé diváky ke spolupráci.
Hromádka nenafouknutých barevných balónků

•KOUZELNÁ POHÁDKOVÁ ŠKOLKA
V tvůrčí dílničce si děti vytvoří svoji vlastní masku, se kterou se dokonce účastní přehlídky. Ani dospělý doprovod nepřijde zkrátka. Jeho úkolem je asistovat dětem v různých úkolech a soutěžích, jako je kupříkladu tanec s maminkami a vítání květinového krále.
•INTERAKTIVNÍ PROGRAM PRO DĚTI
Všechny děti milují tajemství a kouzla. Právě některá z nich si dokonce budou moci vyzkoušet na vlastní kůži ve společnosti skutečného kouzelníka.
•VYSTOUPENÍ NA NAROZENINOVÉ OSLAVĚ
I zde hrají hlavní roli zvířátka, vyrobená kouzelníkem na přání oslavence a jeho kamarádů, kteří budou jistě nadšeni ze zábavného odpoledne, které prožijí ve smíchu a zajímavého tvoření.

Vytvořte pro dětské publikum jedinečný program, do něhož je vhodně zakomponováno originální a nezapomenutelné vystoupení, které zaručeně pobaví a rozesměje, nejenom děti, ale i dospělé.