Kouzelník nesmí chybět

Posted on Posted inVzdělání

Každá oslava, na které jsou hlavními aktéry děti, vyžaduje od organizátorů dokonale promyšlený program. Děti, jak známo, jsou velmi náročnou klientelou, která umí dát velmi rychle najevo svoji nespokojenost s probíhajícím děním v rámci oslavy. A tak se může často stát, že tomuto dění jednoduše přestanou věnovat pozornost, což zamrzí samozřejmě dospělé, kteří vše připravovali s nejlepším úmyslem. Pokud se tedy chystáte v letošním roce připravovat kupříkladu dětský den, rozloučení se školním rokem, narozeninovou párty, karneval a jiné podobné akce, vřele doporučujeme využít nabídku kouzelníka pro děti, který se v okamžiku stane miláčkem publika!
Kouzelnický klobouk s králíkem a hůlkou
Co vám tedy toto dvaceti pěti, až šedesátiminutové vystoupení tohoto mladého kreativního umělce nabízí?
• ZÁBAVNÉ MODELOVÁNÍ ZVÍŘÁTEK Z BALÓNKŮ
V tomto zhruba půlhodinovém programu se dětské publikum ocitne v říši i zvířátek, jež v mžiku a na přání dětí vycházejí ze šikovných rukou umělce, který celou akci také vtipně moderuje a zároveň vyzývá malé diváky ke spolupráci.
Hromádka nenafouknutých barevných balónků

•KOUZELNÁ POHÁDKOVÁ ŠKOLKA
V tvůrčí dílničce si děti vytvoří svoji vlastní masku, se kterou se dokonce účastní přehlídky. Ani dospělý doprovod nepřijde zkrátka. Jeho úkolem je asistovat dětem v různých úkolech a soutěžích, jako je kupříkladu tanec s maminkami a vítání květinového krále.
•INTERAKTIVNÍ PROGRAM PRO DĚTI
Všechny děti milují tajemství a kouzla. Právě některá z nich si dokonce budou moci vyzkoušet na vlastní kůži ve společnosti skutečného kouzelníka.
•VYSTOUPENÍ NA NAROZENINOVÉ OSLAVĚ
I zde hrají hlavní roli zvířátka, vyrobená kouzelníkem na přání oslavence a jeho kamarádů, kteří budou jistě nadšeni ze zábavného odpoledne, které prožijí ve smíchu a zajímavého tvoření.

Vytvořte pro dětské publikum jedinečný program, do něhož je vhodně zakomponováno originální a nezapomenutelné vystoupení, které zaručeně pobaví a rozesměje, nejenom děti, ale i dospělé.

4.6/5 - (5 votes)