Masáž prostaty – mužský grál rozkoše i prevence

Mužská prostata – pojem, pod kterým se nám na první dobrou vybaví všechny televizní reklamy na podpůrné prostředky, případně nejapné vtípky mezi v partě kamarádů, když některý až příliš často navštěvuje toaletu. Prostata je citlivý orgán, který se nachází mezi močovým měchýřem a konečníkem, a jeho nesprávná funkce může způsobovat záněty močového měchýře i problémy s erekcí. Jako prevenci můžeme doporučit pití odvaru z vrbové kůry, případně užívání již výše zmiňovaných podpůrných léků. Nebo vyzkoušet masáž prostaty.

milostný pár

Pokud je k tomu partnerka svolná, můžete si takovou masáž dopřát jako součást sexuálních radovánek, ať už v rámci předehry nebo přímo během akce. Pro začátek stačí masírovat hráz mezi konečníkem a varlaty a pro ještě lepší výsledky použít přímo anální otvor – po zasunutí prstu se jemně dobývat na stejné místo hráze, jen z vnitřní strany. Stimulace prostaty při sexu většině mužů zintenzivňuje prožitek a může jim napomoci i pevnější erekci. Dokonce mohou muži dosáhnout orgasmu i při samotné masáži, bez stimulace penisu. Takový orgasmus bývá popisován jako delší a intenzivnější. Při masáži prostaty se uvolňuje tekutina, který se při orgasmu běžně mísí se spermatem, a zároveň má masáž pozitivní vliv na cirkulaci krve, proto dochází ke kvalitnější erekci.

Mužské tělo

Pokud zrovna nemáte partnerku (či partnera), případně byste se chtěli nechat zaučit od profesionálů, můžete si masáž prostaty dopřát i ve specializovaných salonech, kde provádějí erotické masáže. Prostata masáž vám rozšíří obzory ohledně vnímavosti vlastního těla a překoná limity vaší sexuality. Po jejím vyzkoušení můžete snadno zaučit svou partnerku, případně zapojit vlastní stimulaci i do masturbace. A pomyslete na ten zdravotní benefit – zdravá prostata udrží vaše tělo (samozřejmě při dodržování dalších podpůrných opatřeních, jako je vyvážená strava a zdravý životní styl) déle vitální!