Ať už se módou zabýváte více či méně, následující prvky se už pomalu začínají v obchodech objevovat. Vyberete si mezi nimi svůj kousek?
květinová tkanina
Třásně kam se podíváš
Kovbojské vestičky jako z muzikálu Limonádový Joe se už v obchodech pomalu objevují. Nemusí jít jen o festivalová trička či kabelky, které se s těmito ozdobami nosily už pár let zpátky. Třásně, a především ty dlouhé, jsou na kabátech, šálách i sukních. Volte je v zemitých odstínech

Saka, sáčka
Máte-li ve skříně schovaných pár slušivých sak (blazerů), teď přichází jejich čas. Kombinovat je můžete jak s elegantním outfitem, skvěle ale doplní třeba i tričko s nápisem. Ideální volbou je také tříčtvrteční vykasaný rukáv, ze kterého kouká zápěstí s výraznými hodinkami.

Neuvěřitelně odvážné
Pokud jste zavítala v posledních dnech do některého z obchodů, jistě jste se podivila nad neuvěřitelně odhalujícími topy či šaty. Tento trend ale nemusí vždy působit vulgárně. Zkuste pod tylový či síťovaný materiál zajímavé tričko či brallet. Je však dobré volit průhledný materiál spíše v přiměřených barvách – černé, bílé nebo šedé – a podkladové (krycí) oblečení mírně zpestřit.

Trendy vzory
Zapomeňte už konečně na leopardí a zvířecí vzory, jež ovládly minulé sezóny. Toto už je dávno pasé. Vsaďte na nestárnoucí proužky, jak vodorovné, tak svislé. Pozor na optické klamy – ty svislé vás budou prodlužovat, vodorovné naopak mohou přidat pár kilo navíc.
Na módních molech to také kvetlo orientálními kvítky. Ty se v průběhu roku budou objevovat stále víc.
červené kalhoty
Matchy-matchy
Nejde o matcha čaj, jak by si někdo mohl myslet. Tento styl vyznává outfit sladěný do pouze jedné barvy. Myslíte-li si, že to vyřeší problém s výběrem oblečení, velmi se mýlíte. Aby tyto kousky spolu opravdu ladily, musíte se jim věnovat ještě déle. Jde o styl pro opravdové módní ikony – ale i tou se můžete stát právě vy!