Montáž klimatizace Praha

Také v létě trpíte jako pes? Máte chuť zalézt do nory, nebo alespoň do sklepa? Nám se to také stalo. Když na sídlišti postavili nové byty a my si mohli vybrat, volili jsme takový, aby tam pěkně svítilo odpoledne sluníčko. Dopoledne jsme byli v práci, tak abychom si zapadající sluníčko hezky užili. Navíc tam tedy byl hezčí výhled z balkonu.

klimatizace

Ale jak šel čas a přibývalo let, tak jsme to sluníčko už tolik neoceňovali. Napřed jsme zatahovali závěsy, kterými jsme vybavili byt ihned po kolaudaci, po nějakém roku přibyly žaluzie, po pár letech vyměněné za kvalitnější, ale stále to nebylo ono. V létě slunce peklo neúprosně a co je mladým příjemné, nám už bylo silně na obtíž. Snažili jsme se na ta odpoledne odejít pryč z města, k vodě, nebo do lesa, ale po nějaké době už nohy tak nesloužily, takže jsme bývali doma mnohem častěji. Začali jsme se tedy bránit proti slunci markýzou na balkoně. Nějakou dobu se to zdálo lepší, ale manžel byl na horko obzvlášť přecitlivělý, takže jsme byt ještě vybavili přenosnou klimatizací se zvlhčením ovzduší. Tropická vedra se pro nás stala peklem. Brzy po ránu hodně větrat, následně spustit markýzu a žaluzie, zatáhnout závěsy a spustit tu naši klimatizaci. Přežívali jsme léto den ze dne v zatemnělém pokoji, jako nějací partyzáni.

klimatizace

Až najednou jsme dostali od sousedky úžasný tip na montáž klimatizace Praha https://elmontech.cz/klimatizace/ od firmy plné odborníků. Dlouho jsme nerozmýšleli a ještě před tím, než vypuklo další ohnivé léto, jsme je kontaktovali. Pozorně nás vyslechli, všechno s námi projednali a zkonzultovali úplně zdarma a po pár dnech jsme měli již naši spásu v podobě klimatizace nainstalovanou. Další léto pro nás bylo nevídaně pohodové, mohli jsme z oken vidět, už jsme nemuseli zatahovat žaluzie a závěsy a v pokoji byla pro nás oba naprosto příjemná teplota, i když za okny pralo slunce o sto šest. Tak také neváhejte a pořiďte si kvalitní klimatizaci.