„Slůvko ano vyslovíme, prstýnky si vyměníme…“ anebo „Společnou cestou jít, v lásce svůj život snít…“ Také stále váháte? Už jste přečetli snad tisíce návrhů svatebních textů na oznámení a stále nenacházíte to, které by přesně vystihovala váš úžasný den?

Máte za sebou úžasnou chvíli, rozhodli jste se společně vstoupit do manželství a teď vás čeká spousty krásných chvil s plánováním toho jedinečného dne. Ano, může to být chvilkami možná i stresující, ale výběr z nabídky svatebních oznámení Goldpress mezi ty stresující určitě patřit nebude.

svatba západ slunce

Svatební oznámení je jednou z prvních a také nejdůležitějších rozhodnutí, která na cestě ke svému šťastnému dni uděláte. Dobře zvoleným svatebním oznámením dáte svým blízkým možnost si vaši událost předem představit, připravit se na ni a hlavně zapsat si ji do kalendáře. Ať už hledáte decentní a jemné linky s hrdličkou v pozadí anebo stylové minimalistické texty, které přesně vystihnou váš životní styl, v této nabídce si jistě vyberete. Máte už jasnou představu, jak bude váš text vypadat a jakým způsobem chcete pozvat blízké ke svatební stolu?

svatební oznámení zavřené

Výborně, v této nabídce najdete nespočet předpřipravených přání, do kterých váš text bude bezchybně zasazen. Anebo naopak váháte a básnickým duchem příliš neoplýváte? Nevadí, určitě si vyberete z nepřeberné nabídky již hotových oznámení, do kterých doplníte pouze své údaje a datum. Stejně tak vás určitě potěší, že ke každému přání je připravena stylově sladěná nejen obálka, ale třeba i jmenovky na stůl, pozvánky ke svatební hostině či rautu, případně RSVP. Že nevíte, co to je? Vkusný způsob, jakým od svých známých můžete získat potvrzení jejich účasti. I to vám totiž ušetří spoustu času, který věřte, nebo ne, budete nakonec při přípravách opravdu potřebovat.A sice vás čeká ještě pár rozhodnutí, aby vás den D byl opravdu jedinečný, ale se svatebním oznámením Goldpress máte to nejdůležitější již správně rozhodnuto.