Ještě ani nezačal pořádně den a už teď nevíte, kde vám hlava stojí. Mám zajít nakoupit ještě před prací, nebo to nechat až na večer, jenže pak musím s dětmi na kroužek. A babičce nejede televize, někdo se o to musí postarat. Prádlo čekající na vyžehlení už na mě kouká v rohu skoro dva týdny a kadeřník, kde jsem byla stálým hostem, si již určitě vymazal mé telefonní číslo. Co mám dělat? Už to nezvládám!!!

Růžový diář

Taky se tak trochu poznáváte? Ano, je to běžný život nás žen. A budete se divit, ale téměř všech žen, nejen pracujících matek.

Je třeba s tím skoncovat a nastolit pořádek v chaosu, který jste si vlastně sami svým přičiněním přivodili.

A stačí málo. Organizace!!!

Dejte svému životu opět řád a uvidíte, jak se vám uleví.

Diář

Zdá se to jako banalita, ale je to opravdu důležitá věc. Nestačí si ho pouze pořídit a pak se na něj dívat. Opravdu je zapotřebí si do něj zapisovat pořádně a všechno.

Důvody? Jsou jednoduché:

– Nestane se vám, že v přemíře povinností zapomenete na něco důležité

-Kamarádka si bude chtít promluvit a vy uvidíte přesně, kolik volného času vám v ten daný den zbývá a nebudete ji slibovat, že si v tu dobu na ni uděláte čas, když vidíte, že ho opravdu nemáte. Odpadne vám pak mnoho vysvětlování, výmluv a přesouvání schůzek

-Rozvrhněte si den přesně. Odpadnou vám tím prostoje, kdy zjistíte, že máte mezi činnostmi, které musíte udělat dvacet minut čas, a vy místo toho, abyste ho využila efektivně, sedíte na lavičce před bankou a čekáte na předem domluvenou dobu, kterou jste si sama určila.

Diář by se měl stát vaším nejlepším kamarádem. Je to nejlepší metoda, hned po asistentce, která by vám plánovala den a připomínala všechno, co je třeba udělat. Tu si ale většina žen nemůže dovolit, proto zůstaňme u toho diáře.
Žena s otevřenou pusou

Nebuďte lenoch

Smysl pro povinnost je jednou z nejlepších vlastností každé ženy. Nezoufejte, pokud jste se s ní nenarodili. Dá se postupně naučit. Neodkládejte věci, které jste si již zapsaly na pořad dne. Přemožte se a prostě to udělejte. Pokud budete přepisovat a neplnit zapsané úkoly, začnou se vám hromadit a budete zase tam, kde jste byly.