Sama dobře víte, že když se na Vás někdo usměje, rázem je Váš den lepší. Představte si, kolika lidem můžete vylepšit den Vy sama jen tím, že se na ně také usmějete. Je to pro Vás problém? Stydíte se za svůj úsměv? Vadí Vám, že Vaše zuby se neblýskají a nezáří bělobou jako v reklamě? To můžete snadno změnit.
Objednejte se do naší zubní ordinace, bělení zubů Liberec a okolí, nenajdete lepší odborníky než u nás. Domácí pokusy nechte raději stranou, my víme, jak na to. Stačí Vám objednat se na ošetření do naší ordinace.

zubní péče

Jak to probíhá?
Objednáte se, na recepci Vás přivítá milá sestřička a uvede Vás do ordinace. Tam už se Vám bude věnovat odborník, provede vyšetření a pomůže Vám vybrat nejvhodnější metodu bělení, která bude odpovídat Vašim požadavkům a zároveň aktuálnímu stavu Vašeho chrupu. Celý zákrok je nebolestivý a výsledek uvidíte okamžitě. Nemusíte se bát bolesti ani dlouhých hodin strávených na zubařském křesle, vše probíhá bezbolestně a v přiměřeném časovém úseku, šetříme Váš i náš čas.

Proč si vybrat ordinační bělení? Domácí varianty prostředky jsou levné a snadno dostupné v drogeriích, ale mají řadu nevýhod. Žádná Vám nezajistí trvalý výsledek, často se může jednat o vyhozené peníze. Taky je zde riziko, že si poškodíte chrup neodbornou manipulací a příliš agresivními prostředky, následky bude muset poté stejně odstranit Váš zubní lékař.

opravení zubu

Objednejte se proto přímo k naší dentální hygienistce a Váš úsměv bude opět zářit. Stačí jedno úvodní ošetření a uvidíte výsledek. Další ošetření už budou podstatně kratší a méně náročná, jak po časové, tak po finanční stránce.
Objednejte se k nám ještě dnes a dopřejte si tu nejkvalitnější péči. I Vy se můžete nejen cítit, ale i vypadat jako filmová hvězda. Váš úsměv bude Vaším nejkrásnějším šperkem a rozzáří každý večírek.