Americká hypotéka nebankovní spadá do sekce nebankovních hypoték. V této sekci můžete najít jak spotřebitelské úvěry, které se poskytují běžným občanům, a to v případě, pokud potřebují na cokoliv peníze, nebo také podnikatelské úvěry, které jsou určené výhradně podnikatelům a firmám.
Poskytujeme pouze český kapitál. Jsme spolehlivá firma, která se snaží svým klientům v každém případě vždy pomoci. Operujeme pouze s českým kapitálem na poskytnutí vlastních podnikatelských úvěrů. Spotřebitelské úvěry pro vás zprostředkuje náš makléř, a to u jednoho z našich dlouholetých a prověřených partnerů.

chata

  • Americká hypotéka má dobu splatnosti až 30 let.
  • Neplatíte žádné poplatky předem ani po skončení úvěru.
  • Tolerují se záznamy v registrech dlužníků.
  • Úroková sazba je nejvýhodnější na trhu, již od 3% p.a.

Rozdělení spotřebitelských a podnikatelských úvěrů

  1. Podnikatelské úvěry se poskytují pouze firmám, lidem OSVČ a podnikatelům. Jsou to peníze, které se musí vložit do podnikání. Nezajímá nás bankovní registr. Půjčíme komukoliv a kdykoliv, a to i v případě nízkého nebo dokonce úplně nulového daňového přiznání. Je zde však důležité, abyste dokázali splácet.

měna

  1. Spotřebitelské úvěry se poskytují běžným občanům. Hodí se pro zaměstnance k financování běžných potřeb včetně bydlení. S těmito penězi však můžete také refinancovat půjčky, splatit staré dluhy, závazky, konsolidaci půjček a úvěrů, vyplacení exekucí, je toho možného opravdu mnoho. Záleží na tom, co zrovna individuálně potřebujete zaplatit. V tomto případě je posuzování o něco přísnější, protože si nikdo nepřeje, abyste se dostali do ještě větší zadluženosti a nedokázali své půjčky splácet. Jedná se pouze o to, abyste prokázali, že dokážete půjčku splácet. Pokud máte záznam v registru, nemusíte se obávat, že by vám úvěr nebyl poskytnut. V případě záznamů je totiž opravdu velká tolerance, takže půjčku můžete dostat. Od toho jsme nebankovní sektor, máme jiné podmínky, než je tomu v bankách.