V poslední době se o nich stále více mluví, lidé si je pořizují četněji než dříve, a konečně jimi zaplavují své domácnosti, kanceláře a další prostory. Řeč je o moderních vypínačích a zásuvkách, tedy o designových elektro prvcích, které donedávné doby byly ještě přehlíženy. Přitom je tak moc důležité, jak vypadají. Pokud chcete vidět opravdový rozdíl, neváhejte si prohlédnout produkty Schneider electric vypínače Lightpark, které jsou přímým důkazem toho, že i tak obyčejné a fádní prvky, jako jsou vypínače, mohou vypadat stylově a povedeně.
béžový vypínač.jpg

  • Moderní elektroinstalační prvky, které vdechnou vašemu interiéru nový nádech
  • Vysoce kvalitní zpracování, které jde ruku v ruce s dlouhou životností
  • Obrovská nabídka různých barev, tvarů, materiálů a provedení

Kvalita hraje prim
Nejdůležitější je při výběru však stále kvalita. Ani sebelepší vzhled nedožene to, co ubyde na kvalitě. Schneider electric produkty jsou však vyráběny z vysoce kvalitních a velmi odolných materiálů, díky čemuž vám tyto prvky budou v pořádku sloužit i za dlouhé roky, a to přes každodenní intenzivní používání. Investovat se do nich tedy skutečně vyplatí, a to i tehdy, pokud vám nejde primárně o vzhled. Kvalita je zkrátka důležitá, a Schneider electric si je toho zcela vědom.pojistky.jpg

Volba vhodného designu
Nabídka je v dnešní době skutečně velmi impozantní a rozmanitá. Najdete v ní desítky nejrůznějších produktů, které se od sebe budou odlišovat mnohými maličkostmi – barvou, povrchovým provedením, materiálem, tvarem, stylem. Je tedy na vašem uvážení, pro které prvky se do svého interiéru rozhodnete. Je jen na vás, jestli půjdete po nenápadné klasice, která i přesto přitáhne pozornost, nebo jestli budete improvizovat a investujete do moderních a výrazných prvků, jež se stanou středobodem celé místnosti. Vkus každého z nás je jinačí, proto je skutečně jen na vás, pro jakou kombinaci se rozhodnete.