Jen těžko byste hledali rodinu nebo člověka, který nevlastní ani jedno auto. Auta jsou prostě všude, protože je prostě potřebujeme. Jenže s množstvím aut vyvstává problém s parkováním, které je čím dál hůře dostupné nejen ve městech, ale i v okolí našeho bydliště. Ne každý má možnost parkovat v krytém parkovišti, a mnoho lidí si musí řešit parkování přímo na svém pozemku. Mnoho lidí ale nemá možnost vybudovat si garáž, nebo ji zkrátka nechtějí. Řešením pro tyto případy je levný přístřešek na auto. Jeho výhody jsou zejména v tom, že je cenově dostupný, vypadá velmi hezky a především spolehlivě ochrání vaše auto před horkým sluncem, mrazem, sněhem a deštěm.

parkovací místo

Všechny přístřešky jsou vyrobeny z KVH hranolů. Ty zaručují vysokou stabilitu, díky které bude přístřeší vždy stát tam, kde vám ho postavíme. Je totiž robustní, ukotven přímo do země betonovými patkami, a proto vydrží opravdu hodně.

Pro svoje auto dostanete jen prvotřídní borovicové dřevo, které dodáváme přesně opracované a impregnované. Na našem webovém konfigurátoru si můžete snadno spočítat a vybrat provedení střechy – zde máte na výběr z polykarbonátu nebo PVC. Dále si můžete vybrat, jestli budete chtít stojky 210 nebo 300 cm, a samozřejmě si můžete vybrat i úchyty. Všechny jsou v dostání v pozinkovaný betonový nebo podlahový úchyt, případně zatloukací trn.

parkování venku

Náš levný, ale přesto kvalitní přístřešek ochrání vaše auto před vším, co by mu mohlo uškodit. Pokud chcete mít své auto co nejdéle hezké, určitě mu věnujte kryté stání. Nemělo by stát na trávě, protože dojde k rychlé korozi podvozku i prahů. Nedejte šanci ani kroupám, ani vlhkosti, a dejte svému vozidlu péči v podobě krytého stání. Jen tak vám vydrží auto krásné a mechanicky v pořádku delší dobu.

Doba dodání je 2-4 týdny, proto pokud chcete mít přístřešek pro auto co nejdříve, určitě byste neměli s objednávkou otálet.
Nyní máme slevu 50 % na ukotvení.