Se stále se zvyšujícím věkem spousta lidí začíná uvažovat o možnostech, jak se aspoň na pohled omladit. Ačkoliv na vyšším věku není nic špatného, a každý kdo se jej dožije, by měl být naopak rád, lidé stále touží vypadat mladistvě a svěže. Toho lze samozřejmě dosáhnout s pomocí správné péče o tělo a pleť, avšak abyste dojem znásobili, je důležitá i správná volba šatníku. Tím není myšleno, že si máte ve svých důstojných šedesáti letech obléknou tričko s potiskem Mickey Mouse, a doplnit to veselými ponožkami. Jde spíš o celkovou volbu oděvu, který vám neubere na důstojnosti, ale hravě vám ubere pár let. Jaké oblečení tedy volit?

muž na skateboardu

Mikiny

Ačkoliv jsou svetříky jistě stylovější, a působí elegantněji, mikiny jsou zase praktičtější, a rozhodně mladistvější. Nemusíte se zrovna pyšnit potiskem, nebo divokým, či vtipným nápisem, ve kterém budete působit až příliš rozverně, ale například takové mikiny s kapucí mohou při správném sladění se zbytkem outfitu vypadat dobře. Mikina se dá totiž zařadit mezi sportovní oděvy, a sport signalizuje vitalitu, která doprovází právě mládí.

mikina s kapucí

Obuv

Dále pak je důležitá správná volba obuvi. Polobotky totiž váš věk pouze zdůrazní, a ačkoliv přidávají na eleganci, ubírají na svěžesti. Ideální volbou jsou pak tenisky, které lze nosit skutečně v každém věku, jsou pohodlné, tudíž vám pomohou se správnou a vitální chůzí, a působí dojmem pohyblivosti a aktivního života.

Profesionální

Pokud se musíte do zaměstnání oblékat profesionálně, rovněž to není problém. Vyhněte se však hnědým a kostkovaným barvám, které váš věk pouze navýší. Naopak se nebraňte bílým, černým, nebo pastelovým barvám, a příjemným hladkým materiálům. Muži mohou vzhled doplnit stylovými sportovními hodinkami, ženy zase zvolit jednoduché šperky ve stříbrných odstínech.

Volba obchodu

Důležité je také to, kde nakupujete. Když vejdete do nákupního centra, a budete se chvíli rozhlížet, zjistíte, že mladší lidé se odebírají do jiných obchodů, než starší generace. Správnou volbou jsou pak obchody se sportovními oděvy a obuví. Pokud raději nakupujete online, určitě navštivte e-shop C-STORE, kde si vyberete to pravé pro svůj šatník.