Zařizujete nový dům nebo byt a hledáte ideální sedací soupravu? Měla by být dostatečně velká, aby se na ní vešlo dost kamarádů při domácích akcích, nebo když se sejde celá rodina, aby se měli kam usadit. Přemýšlíte o pohodlné a designové moderní sedací soupravě. Chcete, aby sedací souprava zapadla do pořízeného bytového vybavení. Máme pro vás jedinečnou nabídku z velkého množstvísedacích souprav rohových Nabytek-elegance. Máme různé varianty sedacích souprav. Z těch větších to jsou sedačky do písmene L nebo do U. Můžete je umístit doprostřed místnosti nebo do rohu pokoje. Sedací soupravy jsou uspořádány tak, aby vyhovovaly v obou případech. Varianty sedacích souprav.pohodlná sedací souprava

  • Sedací soupravy mohou být rozkládací. Mohou sloužit jako rezervní lůžko pro nečekanou nebo očekávanou návštěvu. Rozložením vznikne menší letiště, kde se vyspí dvě dospělí osoby nebo více menších dětí. Většina sedacích souprav do písmene L a U jsou rozkládací.
  • Sedací soupravy mohou mít úložný prostor. Je to výhodou, když chcete něco uložit na delší dobu nebo máte tohoto prostoru málo. Do úložného prostoru mohou například přijít náhradní lůžkoviny pro rozloženou soupravu. Sedací soupravy tvaru L mají jede úložný prostor. Zatímco sedací soupravy tvaru U mohou mít i dva úložné prostory na obou stranách ramen.
  • Rohové sedací soupravy si můžete vybrat z obou variant rohů. Vyrábí se levé i pravé rohové sedací soupravy. Proto budou pasovat do každé zvolené místnosti.
  • Sedacích souprav máme velký výběr. Barvu, tvar, uspořádání jednotlivých dílů a materiál. Záleží jen na vás, co zvolíte. Jestli sedací souprava bude do písmene U a bude mít na ramenech dvě velké plochy určené k ležení nebo bude mít plochu jen na jedné straně. Jestli Sedací souprava bude mít křiklavé barvy nebo budou spíše jemnější.

sedací souprava do tvaru L

Jestli hledáte sedací soupravu, neváhejte a koukněte na náš výběr. Určitě nebudete litovat a budete spokojeni.