I přesto, že například patříte k lidem, kteří mají rádi mírumilovný přístup k lidem, musíte myslet i na to, že se všemi tento postup tak snadno uplatňovat nelze. V dnešním světě totiž existuje velká spousta lidí, které vaše slušnost a ani mírumilovnost zajímat nebude a budou to spíše brát jako vaši slabost. Může se tedy velmi lehce stát, že si právě vás vyberou za svou oběť.

oheň a voda boj

Jestliže půjde například o napadení slovní, můžete s klidem odejít. Horší to ale bude, pokud dojde k napadení fyzickému. Víte, jak se něčemu takovému ubránit? Rychlý útěk je jistě tím nejlepším řešením, které můžete v danou chvíli udělat. Bohužel to ale asi nepůjde jen tak lehce, pokud je ještě navíc útočník silnější než vy. Na rychlý útěk rozhodně vsaďte, ale nejprve byste měli útočníka alespoň lehce zneškodnit. To je jediná obrana, která s vašim přesvědčováním sice nesouvisí, ale je naprosto účinná. Věřte, že tím nezachráníte pouze své zdraví, ale také svůj život.

Rozhodně se nebraňte nošením obranné zbraně, která útočníkovi stejně neublíží. Měli byste u sebe nosit zbraně, které ho jen na malou chvíli paralyzují. Tahle krátká chvíle bude stačit pro vaše vysvobození.

Určitě je pro vás nemyslitelné to, že byste mohli někdy někomu ublížit. Mějte ale na paměti to, že ten druhý má nějaké nekalé úmysly. Nikdy nevíte, kam až takový člověk může zajít, aby dosáhl svého. Na domluvy v momentě fyzického napadení nebude žádný čas. Mluvit navíc o tom, že dělá špatnou věc, také není úplně na místě, jelikož už je dávno pozdě. Ten pravý moment, kdy mohl útočník ještě zapřemýšlet nad tím, jestli bude lepším, už dávno promrhal a vy s tím nic neuděláte ani teď. V takové chvíli je důležité myslet hlavně na sebe. Abyste ubránili sami sebe.
mužská pěst

Měli byste se seznámit s paralyzéry. Neznamená to, že takový paralyzér hned musíte použít, ale je dobré se s ním seznámit. Sami uvidíte, že se nejedná o zbraň, která by zabíjela.

Zachovávejte i nadále svůj mírumilovný přístup k lidem, ale buďte raději připraveni s paralyzérem ve vaší tašce.